« Föreg. Maj 2019 Nästa »
Måndag Tisdag Onsdag Torsdag Fredag Lördag Söndag
    1
2
* Filadelfia BillingsforsFiladelfia Billingsfors

Klockslag: 19:00

Bön.

3
4
* Andakt på vårdhemmenAndakt på vårdhemmen

Klockslag: 14:00

kl.14 Björkåsen kl.15 Granåsgården.

* Bön.Bön.

Klockslag: 19:00

inför mötena med Helmner.

5
* Andersson/GlennidAndersson/Glennid

Klockslag: 18:00

Ragnar o Christina Andersson Göte o Ingegerd Glennid. församlingsoffer.

6
* KvinnogruppenKvinnogruppen

Klockslag: 18:30


7
* Storstädning av KyrkanStorstädning av Kyrkan

Klockslag: 09:00

Övre våningen.

* Bön.Bön.

Klockslag: 19:00


8
* Smyrna Dals LångedSmyrna Dals Långed

Klockslag: 19:00

Bön.

* SångövningSångövning

Klockslag: 19:00


9
10
* Bön i BönerummetBön i Bönerummet

Klockslag: 18:15


* Ingemar HelmnerIngemar Helmner

Klockslag: 19:00

Servering

11
* Bön i Bönerummet.Bön i Bönerummet.

Klockslag: 18:15


* Ingemar HelmnerIngemar Helmner

Klockslag: 19:00

Servering

12
* Bön i BönerummetBön i Bönerummet

Klockslag: 10:15


* Ingemar HelmnerIngemar Helmner

Klockslag: 11:00

Lunch i församlingsvåningen

* Ingemar HelmnerIngemar Helmner

Klockslag: 15:00


13
* Storstädning av KyrkanStorstädning av Kyrkan

Klockslag: 09:00

Källarplan

* MansgruppenMansgruppen

Klockslag: 18:30


14
* Bönedag i Mellerud.Bönedag i Mellerud.

Klockslag: 09:30


* Bön i församlingsvåningenBön i församlingsvåningen

Klockslag: 19:00


15
* Planering/styrelsenPlanering/styrelsen

Klockslag: 18:00

Planering kl.18 Styrelsen kl.19

16
* Ekumenisk NattvardsfirandeEkumenisk Nattvardsfirande

Klockslag: 19:00

Åge Eriksen

17
* Filadelfia BillingsforsFiladelfia Billingsfors

Klockslag: 12:00

"Sopplunch"

18
* CafékvällCafékväll

Klockslag: 19:00

Filadelfia Billingsfors Fred Vidar Tveter. Servering.

19
* Fred Vidar Tveter.Fred Vidar Tveter.

Klockslag: 11:00


20
* KvinnogruppenKvinnogruppen

Klockslag: 18:30


21
* Bön i församlingsvåningenBön i församlingsvåningen

Klockslag: 19:00


22
* Smyrna Dals LångedSmyrna Dals Långed

Klockslag: 19:00

Bön.

23
24
* FörsamlingsmöteFörsamlingsmöte

Klockslag: 19:00

Nattvard, Missionsoffer.

25
26
* Smyrna Dals LångedSmyrna Dals Långed

Klockslag: 11:00

Gudstjänst

27
* MansgruppenMansgruppen

Klockslag: 18:30


28
* Bön i församlingsvåningenBön i församlingsvåningen

Klockslag: 19:00


29
30
* Gökotta Svinserud.Gökotta Svinserud.

Klockslag: 08:00

Anders Evert, Leif o Gunilla Svenson

31